wtorek, 25 grudnia 2012

SPAM

Proszę zostawiać tu wszystkie reklamy blogów/ocenialni. Dodane w innym miejscu będą usuwane.

44 komentarze:

 1. SPAM! Chcesz, aby Twoją twórczość czytało się milej i płynniej? Oferuję lekką pomoc przy korekcie Twoich rozdziałów. Pozbędę się błędów ortograficznych, stylistycznych i wielu innych, przez które zawsze dostajesz niższą ocenę z prac pisemnych na "kochanym" polskim.
  ZAPRASZAM if-you-dont-believe.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj. Masz może ochotę poczytać o francuskiej akademii nauczania czarodziejów Beauxbatons?

  Ekskluzywną szkołą wstrząsają tajemnicze zbrodnie; dokładnie zaplanowane i okrutnie dokonane.

  Kto rozwiąże tę zagadkę?
  Kto jest nieuchwytnym zabójcą?
  Kto chce zrujnować życie pięknej Jacqueline?
  Kto zamieszkuje ciemne lochy Beauxbatons?
  Kto jest przestraszony, a kto będzie walczyć?

  Zapamiętaj wczoraj.
  Nie zapomnij o dzisiaj.
  Bój się jutra.

  http://hipokryzja-uczuc.blogspot.com - Zapraszam serdecznie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam na http://dusza-ognia.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jack - przystojny, bystry, seksowny, budzący szereg sprzecznych emocji i przy tym niesamowicie pociągający. Catherine - przeciętna dziewczyna, która postanowiła zrealizować swoje marzenia, jednak, by to zrobić musiała uciec od przeszłości.
  Historia o pożądaniu, przyjaźni i miłości. Miłości niepowtarzalnej, przepełnionej pasją, ale również cierpieniem, bo przecież “miłość to partia kart, w której wszyscy oszukują, mężczyźni - by wygrać, a kobiety - by nie przegrać".

  Serdecznie zapraszam, www.drumming-songs.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. W wieku 9 lat wraz z moją przyjaciółką Alicją stworzyłyśmy szyfr. Szyfr, przy którym ten generowany przez Enigmę wydaje się być zwykłym rebusem dla przedszkolaka. Szyfr tak skomplikowany, że nawet najlepsi, światowi specjaliści, nie byli go w stanie rozgryźć. Szyfr, który pozwolił uratować życie wielu ludzi…

  Oczywiście wtedy nie zdawałyśmy sobie z tego sprawy. Dla nas była to zwykła zabawa.

  Przez długi czas byłyśmy z Alicją nierozłączne. Niestety, kiedy miałyśmy po 14 lat, ojciec Alicji dostał świetną ofertę pracy w USA i cała jej rodzina postanowiła się przeprowadzić na Nowy Kontynent, a nasz kontakt zanikł.

  Dlatego możecie sobie wyobrazić, jak wielkie było moje zdziwienie, gdy po 7 latach po raz kolejny ujrzałam znajome znaczki... Nie wiedziałam wtedy, że próbując rozwiązać tę zagadkę, wplączę się w wielką, międzynarodową aferę i grozić mi będzie śmiertelne niebezpieczeństwo...

  tajemnica-szyfru.blogspot.com - zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 6. [SPAM]
  Sny niekiedy przekazują coś więcej niż nam się wydaje. Jednak czy naprawdę mogą ukazywać przeszłość? Czy rzeczywiście można im ufać? I czy warto cofać się wstecz, zamiast skupiać na teraz i tutaj?
  Milena podświadomie zaczyna szukać odpowiedzi na te pytania. Sny, które zaczęła miewać z dniem swoich osiemnastych urodzin, coraz częściej zajmują jej myśli, nie dając o sobie zapomnieć. Czy staną się sprzymierzeńcem w rozwiązaniu tajemnic, którymi owiana jest cała jej rodzina? Czy mogą cokolwiek zmienić?
  http://mowa-snow.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. [SPAM]
  Dziewczyna wychowana przez jednego z największych czarodziei, jakiego widział świat, nagle pojawia się w Hogwarcie. Jej specyficzny styl bycia wywołuje wiele kontrowersji, a jednocześnie talent sprawia, że inni są pod jeszcze większym wrażeniem rudowłosej. W tym samym czasie w szkole zaczyna dochodzić do dziwnych przypadków. Uczniowie są pozbawiani swoich dusz. Leire musi nie tylko odnaleźć się w nowym środowisku, ale także odnaleźć źródło zła. Pytanie czy Harry, Ron, Hermiona i Draco będą jej w tym przeszkadzać, czy wręcz przeciwnie? Nowe relacje, przerażający potwór, burza hormonów i magia - to główne elementy tej historii. Odważysz się poznać zbuntowaną czarodziejkę?
  http://zbuntowana-czarodziejka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. [SPAM]
  Każdy z nas podejmuje ryzyko. Każdy z nas poświęca jedno dla czegoś ważniejszego. Lecz często nie potrafimy sobie uświadomić, czego potrzebujemy bardziej…
  Zapraszam na http://the-sound-of-rush.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Zapraszam i zachęcam do czytania:
  http://shirtandheels.wordpress.com/
  Każda opinia jest dla mnie bezcenna :) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 10. Fascynująca opowieść o miłości i przyjaźni. Cheryl Mary Anne Deschapms mieszkająca dotąd w sierocińcu okazuje się być tak naprawdę nieślubną córką hrabiny i króla. W wieku 15 lat dziedziczy posiadłość rodu Deschapms i od tej pory ma szanse zasmakować wytwornego francuskiego życia.

  Zapraszam do siebie, princess
  http://cheryl.blog.pl/

  OdpowiedzUsuń
 11. Dwie nastolatki żyjące w skrajnej rozpuście. Mieszkanki Las Vegas korzystające w pełni z uroków tego miasta. Alkochol, seks i wieczna zabawa.
  http://blaise-georgia.blogspot.com/
  Zapraszamy! :))

  OdpowiedzUsuń
 12. Aya ma 15 lat i jest córką aktorki, której kariera skończyła się przedwcześnie na skutek tragicznego wypadku. Nic więc dziwnego, że rodzicielka traktuje wszystkie sprawy związane z urodą jak zło konieczne. Oczekuje, że jej jedyna córka zdobędzie porządne wykształcenie, zapewniające godziwą prace na całe życie. Ale Aya woli jednak imprezy, chłopców i przynależność do "Zgromadzenia Ślicznotek" - bogatych i ładnych dziewcząt z liceum do którego uczęszcza. Widząc to, matka postanawia zatrudnić w roli korepetytora młodego studenta Tetsu, którego zadaniem ma być uczynienie z niej najlepszą uczennice. Czy to jednak łatwe zadanie? Zarówno on, jak i ona mają swój temperament, który nie pozwala im ugiąć się przed drugą stroną. Dla chłopaka, Aya jest tylko głupiutką nastolatką, a dla niej Tetsu stanowi ucieleśnienie wrogiej siły, nasłanej przez matkę. Dodatkowo sprawę komplikuje fakt, że koleżanki Ayi prześladują w szkole zakompleksioną Sarotę, siostrę Tetsu, która gotowa jest zrobić wszystko, aby brat porzucił nauczanie jednej ze "Ślicznotek". I może przyszedłby taki dzień w którym chłopak skapitulowałby przez dziecinną Aye, gdyby nie okazało się, że na jej widok serce bije mu mocniej, a w polu widzenia pojawia się niespodziewanie przystojny Hideo, który - z niewiadomych przyczyn - zaczął poważnie interesować się Ayą.
  http://ksiezycowa-przystan.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Historia o zakazanej miłości nastolatki do dorosłego mężczyzny...
  Pojawił się narazie tylko prolog
  http://moja-wlasna-historia.blogspot.com/
  Serdecznie zapraszam i proszę o opinię :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Serdecznie zapraszam na blog z opowiadaniem, w którym między innymi występuje 1D. :) <3
  http://remember-the-white-rose.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. Z czym kojarzy się Tobie kolor zielony?
  Mi z harmonią, spokojem i równowagą – każdy przynajmniej raz słyszał, że kolor zielony pomaga w odnajdowaniu spokoju.
  Więc, co powiesz na zielone oceny?
  Wejdź i sprawdź nas!
  http://zielone-oceny.blogspot.com/
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 16. na http://live-truth-love.blogspot.com/, pojawił się nowy rozdział. mam nadzieję, że wyrazisz o nim swoją opinię. jeśli jeszcze nie czytasz naszego bloga, to przejrzyj go. jeżeli ci się spodoba, zaobserwuj nas x - effy

  OdpowiedzUsuń
 17. zapraszam na http://wyrzeczenia.blogspot.com/
  zajrzyj poczytaj ,skomentuj ;>

  OdpowiedzUsuń

 18. Chcesz wiedzieć co to jest dziedzictwo krwi ?

  Osiemnastoletnia Zoe Harris poznaj prawdę o sobie i swojej rodzinie. Jedno najważniejsze wydarzenie,jeden najważniejszy list może zmienić całe życie.

  Serdecznie zapraszam do czytania na :
  http://granica-przeznaczenia.blogspot.com/

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Proszę zajrzyj...
  http://moja-wlasna-historia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 20. Jej życie bardzo się zmieniło. Zaczęło się od jednego zdania, które na dobre wstrząsnęło całą jej rodziną. Historia o dziewczynie, która staje przed nie lada wyzwaniem. Musi wybrać nowe życie, jednak bardzo boi się utraty starego. Jej. Jego. Osób, które bardzo kocha. Jak sobie poradzi? Czy będzie w stanie pokonać wszelkie przeciwności, żeby pokazać na co ją stać?
  http://i-can-see-it-in-your-smile.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 21. Czym jest życie? Jeden woli postawić na karierę, inny na rodzinę. A ty na co postawisz? Co zrobiłbyś, gdybyś dowiedział się o śmiertelnej chorobie? Co zrobiłbyś, gdybyś dowiedział się o zaginionej rodzinie? Czy po rozwodzie dałbyś szanse sobie i nowej miłości? Czy dasz szansę intrygującemu mężczyźnie? Claudia Collins to kobieta z pasją, która osiągnęła zdecydowanie więcej niż na początku pragnęła. Czy odnajdzie swoje szczęście?
  http://kusilam-los.blogspot.com/
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 22. Szukam kogoś kto przejmie mojego bloga. Jeśli jesteś zainteresowana zajrzyj. Jeżeli znasz kogoś kto podjąłby się tego przekarz dalej.

  http://moja-wlasna-historia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 23. Reaktywacja bloga. TO NIE PRIMA APRILIS!

  Życie. Ludzie uważają, że znają je dobrze. Mylą się. Nie wiedzą NIC! Śmierć... Nikt nie ma pojęcia, co będzie potem, a jednak snujemy domysły. Po co, skoro ma to być tajemnicą? Nie lepiej żyć w słodkiej nieświadomości? Nie lepiej nie zastanawiać się, co jest za Kurtyną Życia?
  Serdecznie zapraszam do poczytania mojego opowiadania o zwyczajnej dziewczynie, która zamienia swoje przeciętne życie w ocean myśli.
  Mile widziane konstruktywne komentarze.

  Na blogu jest już prolog i rozdział pierwszy, natomiast kolejne rozdziały z niecierpliwością czekają na publikację :)


  curtain-of-life.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 24. Żyjesz? Boisz się? Odczuwasz lęk? Widzisz to, czego nie powinieneś? A może popełniłeś zbrodnię, o której nigdy byś nie pomyślał? Zastanów się, co zrobisz teraz. Czas płynie, tik tak, tik tak. Kłamca zostanie na zawsze kłamcą, zabójca zabójcą, morderca mordercą, manipulator manipulatorem. A ty kim będziesz? [..] Zabawa dopiero się zaczyna.
  http://gradopierosiezaczyna.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 25. Codziennie żyje na granicy ze śmiercią.
  Każdej nocy zasypia z myślą, że jutro się nie obudzi.
  Codziennie boryka się z nałogiem, o który inni nawet by ją nie posądzili.
  Mała, nieporadna Lottie. To właśnie ona skrywa swój mały śmiertelny sekret. Tylko... czy zdąży uratować się zanim będzie za późno?

  http://my-deadly-addiction.blogspot.com/ - zapraszam :).

  OdpowiedzUsuń
 26. Czy działamy bezinteresownie? Czasami tak, czasami nie. Jednak czy wszystko da się zaplanować? Oczywiście, że nie. Odważnym jest ten, kto potrafi zapanować nad strachem, a nie żyć bez strachu. Czy człowiek potrafi nie czuć nic poza wściekłością? Nie. Kiedykolwiek odczuwałeś strach? Bałeś się, otworzyć oczu? Bałeś zasnąć się, aby nie powróciły wspomnienia?
  http://traitor-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 27. Dulce Dragon przez osiemnaście lat swojego życia pracowała jako baletnica. Nagle złamała kostkę w kilku miejscach. Jest zmuszona zamieszkać z ojcem, którego szczerze nienawidzi. Z resztą ze wzajemnością. To dla niej upokarzające i niezręczne, iż jako dwudziestopięcioletnia kobieta musi wprowadzić się do niego oraz po części przyznać rację. Jak potoczą się jej losy? Na horyzoncie pojawi się trzech, zupełnie różnych mężczyzn. Jak sobie poradzi?
  http://ofiaryczasu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 28. Kiedy pierwszy raz zobaczyłam Jamesa wiedziałam, że coś jest z nim nie tak. Moje serce podpowiadało mi, że wcale nie jest świrem. W jego oczach widziałam jedynie cierpienie i smutek. Zawsze sam i odtrącony przez innych. Nie wierzę, że kogoś zabił. Ludzie lubią wymyślać różne plotki i nieprawdziwe zdarzenia i jest to wiadome nie od dziś.
  Oto mój cel. Dowiem się, co dokładnie stało się w tą pamiętną noc. Masz moje słowo James. Słowo Melanie West.

  Zapraszam na:
  http://jestes-jedyny.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 29. Każdą chorobę da się wyleczyć. Tą też. Ale trzeba chcieć sobie pomóc. Ona straciła nadzieję na lepsze jutro. Straciła wiarę w siebie. Nie chcę już walczyć, ale musi. Każdego dnia staje przed lustrem i walczy z myślami. Dziewczyna chcę odejść z tego świata, jednak Bóg jej na to nie pozwala. On wie że ona przetrwa to, ale przecenia ją. Wszystko zaczyna się przeprowadzką do ojca. Poznaje miłość. Choć o tym nie wie. Może dlatego jest taka w stosunku do niego. Pozostaje tylko jedno pytanie. Czy zaufa mu?
  Serdecznie chciałabym zaprosić cię na mojego bloga: http://love-taught-me-to-choose.blogspot.com/. Liczę na szczerą opinię z twojej strony.

  OdpowiedzUsuń
 30. Rise of the guardians (pol. Strażnicy Marzeń) to wielka przygoda, opowieść o grupie bohaterów, a każdy z nich ma niezwykłe zdolności. Każdy zły duch, znany jako Mrok, chce przejąć władzę nad światem, nieśmiertelni Strażnicy Marzeń muszą po raz pierwszy w historii połączyć siły, by ocalić nadzieje, wierzenia i wyobraźnię dzieci na całej Ziemi.
  Jedną z głównych bohaterów, który za wszelką cenę chce powstrzymać Mroka przed jego złowieszczymi planami jest Sarah. Która do tej pory pragnęła tylko jednego...być wolnym duchem, lecz znów będzie musiała stanąć wraz z strażnikami u boku w jak dotąd najtrudniejszym zadaniu jakim się zmierzy. Jednak nie będzie to takie łatwe. Oprócz Mroka, będzie musiała trzymać w tajemnicy sekret, który może wiele zmienić w życiu jej jak i Jack'a Frost'a nieodwracalnie.

  http://rise-of-the-guardians.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 31. [Sojusz? :) ]
  Susanna Hastings jest normalną nastolatką. Chodzi do szkoły, dobrze się uczy, spotyka się ze znajomymi. Jest niczym nie wyróżniającą się szarą myszką na tle innych szarych myszek.
  Charles Jackson z pozoru wydaje się normalnym nastolatkiem. Także chodzi do szkoły, spotyka się ze znajomymi. Wyróżnia się jednak dość specyficznym podejściem do otaczającego świata.
  - Pulpecik w okularkach - mruknął chłopak, a wszyscy w koło zaczęli się śmiać. Dziewczyna spuściła głowę w dół i delikatnie przygryzła dolną wargę.
  - Odpuść jej!
  - Ale ja prawdę mówię!

  Narkotyki. Śmierć. Pogrzeb. Striptiz. Miłość. Policja...
  Witaj w Little Rock!
  http://we--found-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 32. Boisz się czegoś? Śmierci? O tak, bo lepiej umrzeć jak tchórz niż żyć, prawda? Życie to jeden wielki teatr, a my, zwykli śmiertelnicy to aktorzy, a niekiedy lalki, którymi manipulują ci więksi, odważniejsi, bezwzględni. Do jakiej grupy ty się zaliczasz? Chcesz być kimś innym niż jesteś? Pomyśl zatem czy warto?
  http://nie-zadawaj-pytan.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 33. Myślisz, że jesteś sam? Myślisz, że masz wokół siebie ludzi, którzy cię kochają? Może i tak to wygląda z pozoru, ale każdy ma dwie strony. Potrafiłbyś się przyznać do winy? A może zachowałbyś się jak tchórz i zrzucił winę na kogoś innego, udając amnezję? Co kieruje ludzi do takich czynów albo jeszcze innych rzeczy? Dowiedz się sam,
  http://zostan-ze-mna.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 34. Pamiętasz jeszcze na pozór zupełnie zwyczajną historię grupy przyjaciół, którzy w poszukiwaniu przygód i nowych doświadczeń wyruszyli do obcego sobie miasta? Opuścili rodzinę, znajomych, wszystko co kochali... Jednak mieli siebie. Ale dlaczego to zrobili? Los bywa przewrotny, a oni za swoje czyny poniosą spore konsekwencje. Zapraszam na dopiero co reaktywanego bloga. Przypomnij sobie ich dotychczasowe losy i poznaj nieco więcej sekretów.

  ---> http://you-love-me-and-i-love-you.blogspot.com/ <---

  OdpowiedzUsuń
 35. Masz ochotę zareklamować swoje opowiadanie, bo my z chęcią ci w tym pomożemy. Nasze stowarzyszenie tworzy zwiastuny i z chęcią mogłybyśmy zrobić jeden dla ciebie. Serdecznie zapraszamy. :)

  http://kosmiczne-video.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 36. ~ Nocne rozmowy ~  Jest to miejsce, gdzie można przedyskutować każdy, ale to każdy temat bez wyjątku. Nie boimy się żadnych wyzwań,
  przygotowujemy się do każdej dyskusji. Zajrzyj na naszego bloga - http://nocnedyskusje.blogspot.com/
  Pozdrawiamy,
  Czarno-biała Ona & Sanothe

  OdpowiedzUsuń
 37. [Autorka z góry przeprasza za SPAM]
  Zapraszam na mojego nowego bloga z opowiadaniem!
  Link:
  http://feel-myself.blogspot.com/
  Opis:
  Ona - bogata, delikatna, ma wszystko na skinięcie palca. Córka biznesmena, mieszkająca w Wielkiej Brytanii, z polskimi korzeniami - po matce. Chce wrócić do Polski, do swojej kochanej rodzinnej wioski, w województwie dolnośląskim.
  On - tajemniczy, przystojny, o czarującym uśmiechu i zabierającym dech w piersiach wzroku. Ma marzenie, które chce spełnić.
  Znali się od dziecka, póki Gabriela nie straciła matki i nie wyjechała do Londynu. Obiecali sobie, że zawsze będą siebie pamiętać. Kiedy dochodzi do ich ponownego spotkania, okazuje się, że złożona przysięga jest nieaktualna. Zapomniał...
  To on - Wojtek Kondrat - ratuje ją, gdy o mało nie potrącił ją samochód, od tej chwili dziewczyna chce się do niego zbliżyć. Wszystkie wspomnienia jakie dzielili razem - postanowiła odzyskać. Dzieli ich dużo, a łączy wiele... wspólne marzenia i pasja.

  ` Pozdrawiam Sadie.

  OdpowiedzUsuń
 38. To nowy blog ze spisem opowiadań, nie tylko z serwisu blogspot.com. Zachęcamy do zgłaszania swoich blogów, zapewniamy miłą współpracę. Serdecznie zapraszamy: http://magiczny-portal-opowiadan.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 39. Jest to mój pierwszy blog i byłoby miło jakbyś wpadła :)

  Miłość spotyka każdego z nas, jednego szybciej, drugiego wolniej, jest czymś niepojętym-dla każdego jest czymś innym. Ulica Long Acre-ulica jak ulica, prawie niczym nie różniąca się od innych. Jednak w jednym z domów mieszka dwudziestoczteroletnia dziewczyna. Inna od wszystkich, nie ma tego czego chce. Musi ciężko pracować, aby coś osiągnąć. Pomagają jej rodzice, którzy dla dobra córki wyjechali za granicę do pracy, aby pomóc swojemu jedynemu dziecku. Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie przygody spotkają Alex to serdecznie zapraszam!

  http://melodie-serc.blogspot.com/
  Pozdrawiam Amy ;)

  OdpowiedzUsuń
 40. Każdy odpowiedzialny człowiek ponosi wszelkie konsekwencje swoich czynów. Dokonuje wyboru pomiędzy niemożliwym. Ludzie pracujący dla tajnych służb doskonale zdają sobie sprawę z tego, iż nie ma rzeczy białych i czarnych. Istnieją także inne barwy. Jak potoczą się losy Claudii Williams, która wkracza w nowe życie?
  http://strefa-bolu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń


 41. Y que yo soy la que miente - Emma Montgomery to studentka prawa, która przeżyła niebezpieczny wypadek samochodowy. Jego skutkiem jest amnezja. Nie pamięta swojej przeszłości. Nagle pojawiają się osoby, których nie pamięta oraz odpowiedzi, które musi poznać, aby móc zacząć żyć przyszłością. Czy jest na tyle silna, aby to zrobić? Jeśli chcesz się przekonać jak potoczą się jej losy to zapraszam na swojego bloga.
  http://que-no-te-ame-como-yo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

 42. SRE to Strategic Response Espana, czyli Jednostka Szybkiego Reagowania. Nie wszyscy członkowie drużyny pierwszej są zachwyceni nowym negocjatorem. Jest nim Claudia Williams, która niekiedy ma inne zdanie, stawia na ryzyko i broni swojego jak lwica. Jest niezależna, wymagająca i czasami korzysta z kompromisów. Jak się potoczą jej losy w SRE? Czy w końcu będzie szczęśliwa? Czy przełamie swój strach? Czy złamie swoje zasady i zaryzykuje?
  Zapraszam serdecznie,
  http://perfecto-para-respirar-cero-gravedad.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 43. Sex drugs and rock 'n' roll oraz dramatyczna ucieczka przed ciemnymi stronami życia na krawędzi. Erin, od zawsze żyjąca w cieniu despotycznego męża, pragnąc uwolnić się od niego wpada wprost w objęcia nałogu. Zdesperowana kobieta szuka rozwiązań, które pomogą jej odzyskać utracony spokój. Czy zdoła uratować swoje małżeństwo i przede wszystkim, ocalić własne życie?
  Pozdrawiam i serdecznie zapraszam!
  www.breakthruu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 44. Historia i o miłości, śmierci, odrzuceniu, wszystko to znajdziesz na blogu "oczyszczona.blogspot.com ", a jeśli zainteresuje cię jakiś temat, napisz, może to Twój pomysł zostanie opublikowany. Pozdrawiam <3

  OdpowiedzUsuń